top of page

Особливі подарунки від UKRSIBBANK та Mastercard

Оновлено: 23 трав.

Ми не просто любимо дива, а створюємо їх! У колаборації UKRSIBBANK BNP Paribas Group, Mastercard та Залізної крамниці з’явився такий мерч для фанатів залізниці, який неможливо придбати, але можливо виграти! Тож цей ексклюзивний дроп доступний лише тим, хто насправді вірить у дива. 


У лінійку мерчу входить футболка, пляшка для води, шопер, світшот, шапка зі змінними шевронами та плед із залізничними станціями. 

Дроп присвячений дитячим спогадам про Укрзалізницю і точно не залишить байдужим ні пасажирів, ні залізничників. Це перше знайомство з морем, перша подорож до іншого міста, найтепліші поїздки до бабусі в село. І розуміння того, що кожна поїздка подарує щось нове. Ми прагнемо продовжувати досліджувати країну і щоразу відкривати інші її горизонти. 

Натхненням стали маршруті таблички поїздів, а також мапа залізничних шляхів, що зʼєднує всі міста України.


 Як взяти участь в акції: 

  • Завантаж застосунок «Укрзалізниця».

  • Додай картку Mastercard від UKRSIBBANK для швидких платежів.

  • Якщо досі не маєте картки UKRSIBBANK, можна відкрити віртуальну картку New card із безплатним обслуговуванням в додатку UKRSIB online або за посиланням (https://ukrsibbank.com/cards/private-individuals/new-card/).

  • Оплачуй від чотирьох квитків окремими транзакціями щомісяця й очікуй на розіграш.

У кінці кожного місяця  рандомно оберемо 100 випадкових переможців, які отримають подарунки. Обов’язково бери участь та вір у дива. Вони трапляються 😎*Акцію проводять із 21.08.2023 до 29.02.2024 на території України, окрім територій, що визнані відповідно до законодавства як тимчасово окуповані, територіальних громад, що перебувають у тимчасовому оточенні (блокуванні), а також територій, де фактично ведуться бойові дії або є реальна загроза їхнього ведення. Деталі акції за посиланням Акція «Об'єднуйте міста, об'єднуйте країну» (ukrsibbank.com) © АТ «УКРСИББАНК», 2023 .Банківська ліцензія НБУ №75 від 05.10.2011р. Внесено до Державного реєстру банків 28.10.1991р. за №57. АТ “УКРСИББАНК” входить у БНП Паріба Груп.

Comments


bottom of page