top of page

Особливі подарунки від UKRSIBBANK та Mastercard

Ми не просто любимо дива, а створюємо їх! У колаборації UKRSIBBANK, Mastercard та Залізної крамниці з’явився такий мерч для фанатів залізниці, який неможливо придбати, але можливо виграти! Тож цей ексклюзивний дроп доступний лише тим, хто насправді вірить у дива. 


У лінійку мерчу входить футболка, пляшка для води, шопер, світшот, шапка зі змінними шевронами та плед із залізничними станціями. 

Дроп присвячений дитячим спогадам про Укрзалізницю і точно не залишить байдужим ні пасажирів, ні залізничників. Це перше знайомство з морем, перша подорож до іншого міста, найтепліші поїздки до бабусі в село. І розуміння того, що кожна поїздка подарує щось нове. Ми прагнемо продовжувати досліджувати країну і щоразу відкривати інші її горизонти. 

Натхненням стали маршруті таблички поїздів, а також мапа залізничних шляхів, що зʼєднує всі міста України.


 Як взяти участь в акції: 

  • Завантаж застосунок «Укрзалізниця».

  • Додай картку Mastercard від UKRSIBBANK для швидких платежів.

  • Якщо досі не маєте картки UKRSIBBANK, можна відкрити віртуальну картку New card із безплатним обслуговуванням в додатку UKRSIB online або за посиланням (https://ukrsibbank.com/cards/private-individuals/new-card/).

  • Оплачуй від чотирьох квитків окремими транзакціями щомісяця й очікуй на розіграш.

У кінці кожного місяця  рандомно оберемо 100 випадкових переможців, які отримають подарунки. Обов’язково бери участь та вір у дива. Вони трапляються 😎*Акцію проводять із 21.08.2023 до 29.02.2024 на території України, окрім територій, що визнані відповідно до законодавства як тимчасово окуповані, територіальних громад, що перебувають у тимчасовому оточенні (блокуванні), а також територій, де фактично ведуться бойові дії або є реальна загроза їхнього ведення. © АТ «УКРСИББАНК», 2023 .Банківська ліцензія НБУ №75 від 05.10.2011р. Внесено до Державного реєстру банків 28.10.1991р. за №57. АТ “УКРСИББАНК” входить у БНП Паріба Груп.

bottom of page