top of page

Наш мерч стане чудовим подарунком тим, хто закоханий у подорожі залізницею і тим, кого потрібно закохати. А також усім, хто сумує за домом або хоче познайомитися з Україною. Адже ми зібрали найкращі спогади із подорожей та об’єднали їх з уявленням про ідеальний мерч. 

Подарунки

Стиль

Укрзалізниця здатна показати вам найрізноманітніші куточки України, провести усіма залізничними шляхами: від великих міст до маленьких станцій. 

А ви можете взяти її з собою ще далі.

Одяг та прикраси, які завжди з вами, щоб у будь-якій точці світу нагадувати про дім. 

Речі, які оселяються у вас вдома, аби зігрівати теплими спогадами про подорожі та обов’язково надихати на нові пригоди. 

Додому

У поїздці може статися стільки цікавого. Нові розділи книжки чи нові знайомства, незабутні пейзажі за вікном чи незабутні сни – ніщо не повинно вас відволікати. Тому наші товари в дорогу створені, щоб дбати про комфорт кожної вашої подорожі залізницею. 

В дорогу

Залізна крамниця – 
це мерч для всіх, чиє серце б’ється в ритмі стукоту коліс.

Залізниця знайома нам з самого дитинства. Вона вперше хвилює новими пригодами, заворожує пейзажами, що миготять за вікном, закохує у незвідані місця країни. А згодом зустрічає на пероні з людьми, зв’язок з якими міцний наче залізничний вузол. Залізниця надійно супроводжує нас протягом усього життя і ми хочемо, аби мерч також міг якомога довше приносити вам радість. Саме тому ми зосередилися на речах, які будуть функціональними, практичними та ідеальними на подарунок. Наші товари мають кілька категорій використання.

bottom of page